Hirschvogel Components Poland sp. z .o.

ul. Jana Gutenberga 2, 44-109 Gliwice

www.hirschvogel.com

Firma Hirschvogel Components Poland sp. z .o. jest częścią Hirschvogel Group. W Polsce realizowane są procesy kucia na ciepło, obróbki skrawaniem oraz obróbki cieplnej.

Grupa Hirschvogel jest partnerem w zakresie rozwoju produktu i specjalistą w produkcji komponentów samochodowych ze stali i aluminium, a także rozwiązań produktowych w dziedzinie systemów elektronicznych i mikromobilności.

Niezależna, rodzinna Grupa liczy ok.  6.000 tys. pracowników na całym świecie. Całkowita sprzedaż w 2021 r. wyniosła 1,2 mld euro. Spółką dominującą jest Hirschvogel Holding GmbH z siedzibą w Denklingen w Górnej Bawarii. Holding zrzesza dziewięć spółek produkcyjnych i dwa udziały.

W branży komponentów dziewięć firm produkcyjnych na trzech kontynentach czyni Hirschvogel jednym z największych na świecie producentów części kutych i obrabianych ze stali i aluminium. Portfolio produktów obejmuje elementy układu napędowego dla wszystkich technologii napędowych, elementy skrzyni biegów i podwozia, a także części nadwozia i ramy pojazdu. Produkty te są stosowane w samochodach osobowych, pojazdach użytkowych oraz w sektorach mikromobilności i rowerów.

Hirschvogel Industries GmbH zrzesza firmy partnerskie, w których Hirschvogel posiada udziały większościowe. Do firm tych należą Automotive Synergies GmbH i Usaneers GmbH.

Hirschvogel New Ventures GmbH łączy udziały mniejszościowe.