ul. Graniczna 7

41-940 Piekary Śląskie

www.termetal.com.pl

termetal@termetal.com.pl

TERMETAL jest polskim producentem urządzeń do nagrzewania indukcyjnego. Firma istnieje od 1992 roku i do dnia dzisiejszego zaprojektowała, wykonała i zainstalowała ponad 600 urządzeń.

Od początku działalności bazuje na własnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Posiada doświadczone biuro projektowe i profesjonalny warsztat, co pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb klienta. Wiele lat doświadczenia w połączeniu z ciągłym udoskonalaniem rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia oferowanie urządzeń, które spełniają wszystkie wymogi nowoczesnych linii produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu.

Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego wykorzystywane są w m.in. w procesach: nagrzewania przed obróbką plastyczną na gorąco (kucie, gięcie), topienia, hartowania, lutowania, zgrzewania, wyżarzania, odpuszczania, podgrzewania wstępnego, suszenia itp.

Zespół doświadczonych inżynierów zapewnia natychmiastową reakcję serwisu. Zapewniamy serwis                          i dostęp do części zamiennych urządzeń własnej produkcji oraz innych producentów.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oferujemy pomoc przy tworzeniu technologii oraz wyborze odpowiednich urządzeń.