ul. Lotnicza 21G

99-100 Łęczyca

www.schraner.pl

info@schraner.pl

tel. +48 24 721 02 27

Firma Schraner Polska Sp. z o.o. powstała w 2006 r. w Łęczycy na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest dostawcą najbardziej wymagających Klientów z Polski, Europy i Ameryki Północnej.

Specjalizujemy się w produkcji odkuwek kształtowanych metodą kucia matrycowego na gorąco ze stali, jak również ze stopów aluminium, miedzi, tytanu oraz innych materiałów możliwych do kucia o masie od kilkunastu gramów do ok. 3,5 kg. Firma Schraner posiada nowoczesny park maszynowy, który jest konfiguracją najlepszych urządzeń dostępnych w branży,co gwarantuje niezawodne funkcjonowanie linii produkcyjnej i wysoką jakość wytwarzanych produktów.

Nasze wyroby cechuje:

  • zawężony zakres odchyleń wagowych i wymiarowych,
  • wysokie własności mechaniczne,
  • brak wahań dla dużych partii elementów kutych.

Posiadamy wykształcony oraz wielokrotnie szkolony za granicą zespół pracowników, absolwentów Politechniki Łódzkiej oraz korzystamy z ponad 130-letnich doświadczeń szwajcarskiej firmy metallabs AG. Szwajcarska technologia jest przez nas precyzyjnie przekuwana na doskonały polski produkt. Nasza kadra uczestniczy w konferencjach branżowych przemysłu kuźniczegoi motoryzacyjnego – jesteśmy aktywnym członkiem Związku Kuźni Polskich.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat firmy Schraner zapraszamy na stronę internetową: www.schraner.pl