ul. Frezerów 14

20-300 Lublin

www.kuzniamatrycowa.pl

kuznia@kuzniamatrycowa.pl

Kuźnia Matrycowa to firma z długoletnią tradycją produkcji odkuwek matrycowych. Jesteśmy obecni w globalnym łańcuchu dostaw renomowanych firm zajmujących się produkcją przemysłową. Nasze motto to ‘Forging your success’, ponieważ doskonale rozumiemy, jak znakomita jakość odkuwki przekłada się na sukces klienta.

Odkuwki dostarczamy na pierwszą linię montażu globalnych producentów w branży motoryzacyjnej, rolniczej, ciśnieniowej, kolejowej oraz dla przemysłu ciężkiego. Wytwarzamy je ze stali węglowych oraz stali konstrukcyjnych stopowych i wysokostopowych. Dysponujemy imponującym parkiem maszynowym, uwzględniającym młoty o sile nacisku od 1 do 10 ton, liczne prasy kujące i okrawające, kuźniarki oraz zrobotyzowane linie produkcyjne. Silnym ogniwem naszej oferty jest kompleksowa obsługa – zaczynając od własnej narzędziowni oraz profesjonalnego doradztwa technicznego, poprzez obróbkę cieplną w nowoczesnych, automatycznie sterowanych piecach oraz dostępne procesy obróbki wykańczającej, aż po kontrolę końcową na defektoskopach.

Nasi Klienci otrzymują od nas zarówno odkuwki w stanie surowym, jak i obrobione mechanicznie, malowane, poddane procesom zabezpieczenia antykorozyjnego.