Bukovžlak 109

3000 Celje

Slovenia

https://www.bosio.si/en

info@bosio.si

Założona w 1990 roku firma Bosio jest wiodącym światowym producentem urządzeń i technologii do grzania, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej stali. Oferujemy zaawansowane i szyte na miarę rozwiązania, charakteryzujące się wysoką inżynierią, zapewniającą funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania produktów. Od 2012 roku Bosio jest członkiem międzynarodowego holdingu producentów urządzeń do obróbki cieplnej Aichelin Group, dzięki czemu ma dostęp do globalnej sieci sprzedaży i serwisu. BOSIO oferuje piece klientom z różnych branż, m.in.: kuźniczej, obróbki cieplnej, metalurgicznej, lotniczej, motoryzacyjnej, energetycznej, maszynowej i innych.

BOSIO dostarcza rozwiązania w zakresie pieców przemysłowych, szczególnie dla przemysłu kuźniczego. Dostarczamy piece grzewcze do 1300°C oraz piece do obróbki cieplnej do 1200°C z grzaniem gazowym i elektrycznym.

Nasz asortyment obejmuje następujące typy pieców:

 • Piece komorowe i komorowe z wysuwnym trzonem
  • Piece z pokrocznym trzonem
  • Piece przepychowe
  • Piece rolkowe
  • Piece obrotowe i obrotowe pierścieniowe
  • Piece wgłebne

Dziś firma Bosio ma za sobą ponad 1500 udanych projektów w ponad 25 krajach na 3 kontynentach (Europa, Azja, Ameryka Północna).

Nasza kluczowa przewaga konkurencyjna to zorientowanie na klienta, elastyczność, jakość urządzeń i usług, szybkość działania. Zapewniamy dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie obróbki cieplnej, które opracowujemy dzięki naszemu wewnętrznemu know-how oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu. Jesteśmy elastyczni i potrafimy szybko reagować na potrzeby naszych Klientów. Oferujemy produkty niezawodnej jakości w uzgodnionych terminach we współpracy z silną siecią zaufanych i rzetelnych partnerów i dostawców.