Patronat Honorowy ZKP nad Forum Inteligentnego Rozwoju

wpis w: Bez kategorii | 0

Dbamy o klimat dla odkryć – promujemy postęp! Zapraszamy na 7. Forum Inteligentnego Rozwoju w dniach 6-7 czerwca 2022 r.

Forum Inteligentnego Rozwoju to kongres „projektów przyszłości” dla inteligentnego rozwoju, przygotowany przez specjalistów ds. promocji badań, innowacji i inwestycji we współpracy z inspirującymi innowatorami i inwestorami. Najbliższa, siódma edycja, odbędzie się 6-7 czerwca w Uniejowie, w ApartHotel Termy Uniejów.

Uczestnicy FIR tworzą od 2016 r. niepowtarzalną przestrzeń do interakcji najważniejszych decydentów inteligentnego rozwoju: biznesu, nauki, samorządu i administracji państwowej. Zapewniają doskonałość merytoryczną, popartą tworzeniem najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych badań, a także dzielą się praktyczną wiedzą, najlepszymi praktykami.

Poznaj agendę i prelegentów tegorocznej edycji: https://irforum.pl/agenda/

Nowoczesne formy współpracy pomiędzy nauką a biznesem wymagają również odpowiedniej promocji badań naukowych i innowacji – dzięki temu można znacząco skrócić ich komercjalizację, a to w końcu wydaje się celem nadrzędnym gry toczonej na styku biznesu i nauki. I w tym obszarze polski rynek się profesjonalizuje.
W 2016 r. powstało Centrum Inteligentnego Rozwoju, które koncentruje się na promocji badań naukowych i innowacji i robi to za pomocą szeregu oryginalnych narzędzi – w tym przede wszystkim poprzez organizację FIR.

Poznaj Inicjatora i Głównego Organizatora Forum:  https://ircentrum.pl/

Podczas FIR promowane są obiecujące szanse na dobrą przyszłość, czyli badania naukowe, innowacje technologiczne i społeczne, projekty rozwojowe, badania przemysłowe i cenne inicjatywy samorządowe – a także ich autorzy. Spotkaj się w Uniejowie z uczestnikami FIR, którzy służą radą, rozwiązaniami finansowymi, badaniami i cennymi spostrzeżeniami. Aż 80 proc. uczestników stanowią osoby, które aktualnie pracują nad innowacyjnymi projektami, które w przyszłości mogą trafić na rynek.  Działania wspomagające innowatorów w zakresie promocji prowadzi też Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju:

Poznaj działalność Fundacji: https://ffir.pl/


Tradycją Forum Inteligentnego Rozwoju jest Gala Nagród FIR, cenionych od lat wyróżnień – Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, która trafia w ręce innowatorów i inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia wpływa na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki. CIR nagradza również wybitnych innowatorów ze świata nauki laurem Naukowca Przyszłości. Dzisiaj te nagrody mogą otworzyć wiele drzwi prowadzących do poważnych inwestorów. 

O historii i Laureatach wyróżnień przeczytasz na:

https://pnir.pl/ i https://naukowiecprzyszlosci.pl/

Jako Patron wydarzenia zapraszamy na 7. FIR, w tym na nasze wystąpienie. Jedynym warunkiem udziału jest rejestracja przez stronę: https://irforum.pl/rejestracja/

Więcej o 7. FIR przeczytasz również na www.irforum.pl

Komentarze zostały wyłączone.